Pokoje gościnne – idealna baza noclegowa

Oferowane przez nas noclegi to doskonała baza noclegowa, z której codziennie możesz ruszać na wycieczki. Czeka na Ciebie wiele zabytków i górskie szlaki – przemierzając je, odkryjesz urok woj. świętokrzyskiego.

Warto zwiedzić nie tylko ruiny zamku w Chęcinach, ale również Zamek Krzyżtopór w Ujeździe. Wiele zabytków czeka w Sandomierzu czy w Sanktuarium w Kałkowie-Godowie. Miłośnicy pieszych wycieczek powinni odbyć wędrówkę 20-kilometrowym szlakiem na trasie Kielce-Chęciny czy szlakiem prowadzącym od Skarżyska-Kamiennej do Michałowa.

Po wyczerpującym dniu możesz odpocząć w komfortowych pokojach gościnnych – po to, by zebrać siły na kolejną wycieczkę następnego dnia.

Planujesz wypoczynek? Świętokrzyskie to doskonały pomysł na wyjazd. Jeżeli chcesz znaleźć tanie noclegi, Kielce i okolica oferują ogromny wybór ośrodków dla turystów, np. na stronie Meteor Kielce.


    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function request_filesystem_credentials() in /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php:174 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php(65): JchPlatformCache::getWpFileSystem() #1 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(533): JchPlatformCache::getCallbackCache('7330f61e8853e7b...', Array, Array) #2 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(231): JchOptimizeLinkBuilder->loadCache(Array, Array, '7330f61e8853e7b...') #3 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(102): JchOptimizeLinkBuilder->getCombinedFiles(Array, '7330f61e8853e7b...', 'css') #4 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/jchoptimize.php(56): JchOptimizeLinkBuilder->insertJchLinks() #5 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/jchoptimize.php(107): JchOptimize->process('\n<!DOCTYPE html...') #6 /wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php(115): JchOptimize::optimize(Object(JchPlatformSettings), '\n<!DOCTYPE html. in /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php on line 174