Lokalizacja obiektu

Decydując się na wyprawę w Góry Świętokrzyskie należy dokładnie przemyśleć kwestię zakwaterowania. Nasza firma oferuje wolne kwatery w spokojnej okolicy – 11 kilometrów od centrum Kielc. Noclegi na peryferiach miasta wiążą się z wieloma korzyściami. W pobliżu znajdują się popularne atrakcje turystyczne oraz trasy spacerowe. Dojazd do naszego ośrodka noclegowego ułatwia zlokalizowanie przy drodze wojewódzkiej DW745. Okolica jest dobrze skomunikowana z centrum – w pobliżu znajduje się przystanek komunikacji miejskiej.

Odpoczynek w sprzyjających okolicznościach

Spokój, cisza, ucieczka przed pędem codzienności – właśnie to przyciąga turystów w Góry Świętokrzyskie. Oferowane przez nas miejsca noclegowe są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy lubią wypoczywać właśnie w takich warunkach. Posiadamy wolne kwatery, które mogą pełnić rolę bazy wypadowej dla ceniących sobie spacery w sprzyjających okolicznościach przyrody.  Nasze noclegi poleca Meteor – największy serwis z noclegami w Polsce.

Miejsca w Kielcach warte odwiedzenia

Góry Świętokrzyskie są atrakcyjną lokalizacją dla podróżników w każdym wieku. Dopasowane do swoich potrzeb rozrywki odnajdą tu zatrzymujące się u nas rodziny z dziećmi, młodzież oraz seniorzy. Kielce słyną z miejsc wartych zwiedzenia. Wśród najpopularniejszych i zlokalizowanych w pobliżu naszych wolnych kwater noclegowych warto wymienić sanktuarium w Kałkowie-Godowie. Miejsce to zwane jest także Golgotą Wschodu.

Atrakcyjne trasy spacerowe

Z naszych wolnych kwater bardzo łatwo można dostać się na interesujące szlaki górskie. Jedna z popularniejszych tras wiedzie od wsi Gołoszyce aż do miejscowości Kuźniaki. Przejście jej w całości wymaga jednak odpowiedniego przygotowania, gdyż szlak ma długość 92 kilometrów. Inną propozycją jest trasa czerwona, której początek znajduje się w Chęcinach. Osobom, które zdecydują się na nocleg w naszym obiekcie szczególnie polecamy właśnie tę opcję – szlak prowadzi do m.in. zjawiskowej Jaskini Raj. W okolicy naszego pensjonatu można znaleźć wiele ciekawych tras turystycznych, dlatego polecamy wynająć nasze wolne kwatery na co najmniej tygodniowy odpoczynek.

Wakacje z rodziną

Nawet najmłodsi goście naszego ośrodka noclegowego nie będą narzekać na nudę. Rodziny z dziećmi w planie wycieczki powinny uwzględnić przede wszystkim Muzeum Zabawek i Zabawy. Instytucja przypadnie do gustu także starszym turystom fundując im podróż w czasie do lat dzieciństwa. Kolejną ciekawą atrakcją dla najmłodszych podróżników z pewnością będzie również Park Rozrywki i Miniatur, gdzie w pomniejszeniu oglądać można najważniejsze zabytki z całego świata m.in. Krzywą Wieżę w Pizie, Statuę Wolności w Nowym Jorku oraz Bazylikę z Placem Świętego Piotra w Watykanie. Wszystkim naszym gościom polecamy również wycieczkę do Pacanowa, które zasłynęło za sprawą sympatycznego Koziołka Matołka.


    Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function request_filesystem_credentials() in /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php:174 Stack trace: #0 /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php(65): JchPlatformCache::getWpFileSystem() #1 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(533): JchPlatformCache::getCallbackCache('7330f61e8853e7b...', Array, Array) #2 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(231): JchOptimizeLinkBuilder->loadCache(Array, Array, '7330f61e8853e7b...') #3 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/linkbuilder.php(102): JchOptimizeLinkBuilder->getCombinedFiles(Array, '7330f61e8853e7b...', 'css') #4 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/jchoptimize.php(56): JchOptimizeLinkBuilder->insertJchLinks() #5 /wp-content/plugins/jch-optimize/jchoptimize/jchoptimize.php(107): JchOptimize->process('\n<!DOCTYPE html...') #6 /wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php(115): JchOptimize::optimize(Object(JchPlatformSettings), '\n<!DOCTYPE html. in /wp-content/plugins/jch-optimize/platform/cache.php on line 174