HoteleNoclegi

10 najlepszych hoteli na świecie

10 najlepszych hoteli na świecie

Branża hotelarska zmieniała się z biegiem czasu i teraz bardziej chodzi o wrażenia klientów niż cokolwiek innego. Przy tak wielu opcjach pobytu ludzie stali się bardzo wybredni co do tego, gdzie chcą się zatrzymać i czego chcą od swojego pobytu.

W tym artykule omówimy, w jaki sposób hotele mogą wykorzystywać treści do zwiększania satysfakcji i lojalności klientów w dzisiejszym świecie.

10 najlepszych hoteli na świecie

Najlepsze hotele na świecie oferują swoim gościom luksusowy i komfortowy pobyt z ekskluzywnymi udogodnieniami i usługami. Niektóre z najbardziej znanych hoteli znajdują się w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie i Rzymie.

Oto lista 10 najlepszych hoteli na świecie.

1) Ritz-Carlton Nowy Jork

2) Hotel Cztery Pory Roku

3) Mandarin Oriental Hotel Group

4) Hotele na półwyspie?

5) Hotel Sofitel Wanda Pekin

6) Waldorf Astoria Hotels & Resorts

7) Grand Hyatt Dubai Resort & Spa

8) The Mandarin Oriental, Las Vegas Strip

9) Statek wycieczkowy Royal Caribbean International Oasis of the Seas

10 )The Beverly Hills

Hotele roku 2018 — poznaliśmy zwycięzców!

World Travel Awards to międzynarodowa ceremonia wręczenia nagród i jedyna oceniana przez branżę turystyczną. Ogłoszono zwycięzców tegorocznych nagród World Travel Awards, o których opowiemy!

World Travel Awards to międzynarodowa ceremonia wręczenia nagród, która odbywa się co roku, podczas której czołowi profesjonaliści z całego świata głosują na to, kto ich zdaniem zasługuje na nagrodę za osiągnięcia w branży. Tegoroczna uroczystość odbyła się w Londynie i była ogromnym sukcesem!

Hotel Sofitel London St James został uznany za najlepszy hotel 2018 roku. Został nagrodzony tytułami „Hotel roku”, „Najlepszy luksusowy hotel”, „Najlepsza obsługa” i „Najlepszy hotel przy lotnisku”.

Udostępnij

Dodaj komentarz