Noclegi

Noclegi i kwatery w Kielcach

Noclegi i kwatery w Kielcach

W stolicy woj. świętokrzyskiego zatrzymujesz się na dłużej, dlatego interesują Cię wolne pokoje? A może miasto jest Twoją bazą wypadową w Góry Świętokrzyskie? Jeżeli interesują Cię noclegi w Kielcach, nasze pokoje spełnią Twoje oczekiwania.

Od ponad 11 lat oferujemy tanie noclegi w Kielcach i okolicach, wychodząc naprzeciw potrzebom turystów, grup pracowniczych oraz osób przyjeżdżających do miasta  w celach biznesowych. Chociaż nie działamy jako hotel w Kielcach, zapewniamy bardzo dobre warunki noclegowe. Oferujemy pokoje gościnne: 2-, 3- i 4-osobowe z pełnym wyposażeniem.

Noclegi w Kielcach – nie tylko dla turystów

Kielce – jako atrakcyjne miasto, będące jednocześnie bazą wypadową do Gór Świętokrzyskich, Sandomierza, Solca Zdroju czy Chęcin – zachęcają swoim urokiem wielu turystów. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, oferujemy kwatery do wynajęcia. Chociaż nie są to pokoje w centrum Kielc, bardzo szybko dotrzesz do samego serca miasta. Są to wyłącznie tanie pokoje w najbliższych okolicach – dzięki czemu każdy znajdzie dla siebie najbardziej dogodne rozwiązanie.

Nie ograniczamy się jednak wyłącznie do miłośników podróżowania. Mając świadomość, że do Kielc przybywają również ekipy budowlane, itp., proponujemy noclegi pracownicze. Nasza oferta skierowana jest ponadto dla firmowych grup zorganizowanych, którzy przyjeżdżają do stolicy woj. świętokrzyskiego w celu uczestnictwa w targach.

Noclegi w przystępnych cenach

Nasza ofertato doskonałe rozwiązanie dla osób, których interesują tanie noclegi w Kielcach. Ceny rozpoczynają się już od 30 zł za dobę, co czyni naszą ofertę jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku – takiej stawki nie zaproponuje żaden tani hotel czy nawet hostel w Kielcach.

Stałym klientom zapewniamy atrakcyjne rabaty – dzięki temu oferujemy tanie pokoje na każdą kieszeń.

Wynajmij pokoje w Kielcach i skorzystaj z atrakcji turystycznych

Niezależnie od tego czy decydujesz się na noclegi dla pracowników, czy interesują Cię wolne kwatery dla całej rodziny, pobyt w Kielcach to doskonała okazja, aby poznać walory turystyczne regionu. Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach, Park Miniatur w Krajnie czy Szklany Dom w Ciekotach – to miejsca, które zainteresują nie tylko dzieci i młodzież, ale również osoby dorosłe bez względu na wiek.

Czekają na Ciebie liczne atrakcje turystyczne – wynajmij wolne pokoje, by poznać urok stolicy województwa świętokrzyskiego. Chętnie podpowiemy, co warto w szczególności zobaczyć, aby Wasz pobyt stał się prawdziwie niezapomniany. A po powrocie z nawet całodniowego zwiedzania, przywitają Was miękkie łóżko, cisza i spokój. Jeżeli jednak wolicie dodatkową rozrywkę, nasz telewizor oraz darmowe WiFi z łatwością ją zapewnią.

Udostępnij

Dodaj komentarz